Jak śe može običajni šuster dostac z valala do parlamentu? A eśči i na novim motoru? Ta ket ňeznace, ta toto ďivadlo, chtoremu śe KOMIKA hvari, daco take richtuje. V marcu to bavic i v Prešove budu a ked jich zavolace, ta i ku vam pridu.

Dakus  po šariski nauča, abo sebe zopakujece, no a pri tim śe i zaśmejece. Ňeverice? Ta price kuknuc na premieru už v marcu, no a ked toteho starostu z vašej dzedzini popitace nej nas i ku vam zavola, ta mi istotňe pridzeme. Vera tak.
Ta śe cešime a dovidzeňa!
Krátko po premiére druhého titulu divadelnej sezóny 2016/2017  rozbiehame prípravy na tretej inscenácii, ktorá bude mať premiéru 24. a 25. marca 2017. Pôvodný slovenský dramatický text z medzivojnového obdobia sme sa rozhodli upraviť na lokálne podmienky a aktualizovať na súčasnú kultúrno-spoločenskú situáciu. Požiadali sme rodáka z oblasti Šariša, aby nám repliky dvoch postáv hry preložil do pôvodnej Šarištiny. Herci, ktorých už poznáte, ale i nové tváre pilne pracujú na tom, aby Vám opäť naše Dívadlo KOMIKA prinieslo úsmev na tvári aj zamyslenie v duši.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *